Obecne współprace:

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka odbyło się 29 maja 2021 na terenie kompleksu przemysłowego marki Dafi w podkieleckiej Bilczy. Pracownicy Formaster Group pokazali pociechom swoje miejsce pracy. Kilkuosobowe grupy dzieci z opiekunami odwiedziły laboratorium, by sprawdzić, co znajduje się w filtrze i za co odpowiada specjalna mieszanka filtrująca.

Następnie maluchy przyglądały się procesowi produkcji butelek i dzbanków filtrujących Dafi, a na koniec zwiedziły magazyn. Rodzice opowiadali małym pomocnikom, czym się zajmują w Formaster Group oraz jak wygląda ich dzień pracy.

Wycieczkę uświetniły wspólne zabawy pod okiem animatora, a uśmiechy na twarzach małych i dużych wskazywały, że było to miłe przedpołudnie.

- Postanowiliśmy cyklicznie robić takie imprezy po to, żeby wspólnie spędzić czas. Najważniejsze jest to, że przebywamy razem ze swoimi pracownikami oraz ich dzieciakami. To jest najprzyjemniejsze w tym wydarzeniu - podkreślił Maciej Bursztein, członek zarządu oraz dyrektor do spraw rozwoju Formaster Group.