Obecne współprace:

Hasło tegorocznej edycji: „Harmony of L.I.F.E. – Lifestyle, Interior, Feast, Enrich” miało podkreślać nastawienie organizatorów na promocję proekologicznych rozwiązań w sektorze AGD. Wydarzenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości produkty. Podczas targów obowiązywała żelazna zasada: zakaz dystrybucji jednorazowych kubeczków z plastiku.

Jak relacjonuje Maciej Bursztein, członek zarządu oraz dyrektor do spraw rozwoju Formaster Group, w Hongkongu doceniono markę Dafi między innymi za stylowe rozwiązania proekologiczne. Podkreśla, że właśnie dzięki wpisanej w działalność firmy trosce o środowisko naturalne – dla produktów Dafi, takich jak szklany dzbanek filtrujący oraz butelka filtrująca, przeznaczono dodatkową przestrzeń ekspozycyjną w centralnych miejscach wystawowych oraz na stronie internetowej targów.

- Produkty marki Dafi sprzedawane są na całym świecie, a od kilku lat widać szczególne zainteresowanie nimi w Azji. Udział w targach w Hong Kongu daje nam możliwość pozyskiwania co roku nowych klientów i kontrahentów. Tamtejszy rynek jest dla nas interesujący, a nasza misja związana z tworzeniem produktów wielokrotnego użytku jest bliska tamtejszym trendom – mówi Maciej Bursztein.

Jak dodaje, udział w Hong Kong Houseware Fair to również inspiracja do dalszych działań marki Dafi. - Możliwość przedstawianie produktów tak szerokiej publiczności nie jest dla nas nowością, ponieważ w międzynarodowych targach bierzemy udział od lat. Mimo to co roku na każde targi staramy się przygotować świeżą ofertę, nowe, wyjątkowe stoisko i przedstawić coraz bardziej udoskonalone rozwiązania. Podczas takich imprez podglądamy także innych. Wiele ekologicznych rozwiązań prezentowanych na targach jest wartych przemyślenia i wprowadzenia do codziennego życia – podkreśla Maciej Bursztein.