Dotychczasowe współprace:


 

Angażujemy się społecznie


Mimo że nasza działalność ma zasięg ogólnopolski i międzynarodowy, z chęcią wspieramy lokalne aktywności. Stale współpracujemy ze stowarzyszeniami i fundacjami oraz dofinansowujemy regionalne inicjatywy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zawsze znajdujemy czas, by porozmawiać o innowacyjnych projektach. Wszystko w myśl idei, by reagować na potrzeby społeczności, której jesteśmy częścią.


 

Dbamy o to, co nasze

Ważny jest dla nas stały dostęp produktów Formaster Group dla klientów lokalnych. W trosce o ich zdrowie oraz czystość środowiska, prowadzimy wewnętrzny recykling odpadów przemysłowych oraz korzystamy z naturalnych źródeł energii. Świadomi tego, że dobra natury są dla człowieka bezcenne, staramy się je chronić i właściwie wykorzystywać.


 

Myślimy przyszłościowo


Przez swoją działalność promujemy krajową gospodarkę. Zdajemy sobie sprawę, że kupując i produkując polskie produkty, realnie wpływamy na jej kondycję, a co za tym idzie – bierzemy udział w budowaniu stabilnej przyszłości. Produkcja odbywa się w Polsce, a wszystkie działy, odpowiedzialne za wdrażanie naszych wyrobów, skoncentrowane są w dwóch fabrykach. Zatrudniamy ponad 280 specjalistów, posiadamy własne biuro projektowo-konstrukcyjne i laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych, z których każdego roku otrzymujemy miliony produktów.

NASZE MARKI


NASZE MARKI

O NAS